دفتر نشر اثار واندیشه های حجت الاسلام سروری

×
اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
پنج شنبه, 27 مهر 1396
ردپای گرگ اقتصاد مقاومتی پنجره ای به زندگی همدلی و همزبانی دولت و ملت خطبه فدکیه ،ذوالفقار فاطمه(س) زندگی به سبک آفتاب زندگی با خورشید هشتم الفبای زندگی الفبای زندگی جلد 2 نقش ماهواره در زندگی بصیرت در زندگی اخلاق کریمانه فرهنگ و اقتصاد در دست چاپ در دست چاپ در دست چاپ
آیه های زندگی
تجارت  وسود ده برابری
تجارت وسود ده برابری


«مَن جَاء بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا» ؛ «هر کس کار نيکي بجا آورد، ده برابر آن پاداش دارد» (انعام / 160)

 

[ آرشیو کامل ]

از کتاب «آتش به اختیار فرهنگی» شهریور ماه رونمایی می‌شود.

main-image

کتاب «آتش به اختیار فرهنگی» رونمایی می‌شود

از کتاب «آتش به اختیار فرهنگی» شهریور ماه رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب  "آتش به اختیار فرهنگی" به قلم حجت الاسلام حجت الله سروری استاد، نویسنده و محقق حوزه علمیه، در اواخر شهریور ماه رونمایی شده می‌شود.

حجت الاسلام سروری در این باره به خبرنگار مهر گفت: "کتاب آتش به اختیار" با توجه به دغدغه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری از رویکردها، نمونه‌ها و افق‌ها بر اساس قرآن و روایات و به صورت مصداقی وارائه راهکارهای فرهنگی در سه بخش و ۱۲۰ صفحه تنظیم شده است. 

وی همچنین بیان کرد: علاوه بر تنظیم کتب شعار سال در زمینه مباحث تربیتی اخلاقی و تاریخی، پیش از این نیز کتاب «ردپای گرگ» (راههای نفوذ دشمن) در اختیار علاقمندان گرفت.

نویسنده کتاب " آتش به اختیار فرهنگی"  اظهار داشت: آتش به اختیار به معنای نا آگاهانه و بی محاسبه عمل کردن نیست بلکه آتش به اختیار فرهنگی یعنی هدفمند عمل کردن کارهای فرهنگی باخروجی موفق، وحدت و همبستگی و انسجام داشتن فرهنگی متولیان فرهنگی اعم از دولتی و نهادهای مردمی است.

 وی ادامه داد: بر مدار عقلانیت رفتن، داشتن ابتکار و درست عمل کردن به موقع، تشخیص دادن دقیق در برنامه دشمن و غفلت نورزیدن، به جا عمل کردن و اشتباه نگرفتن فرعی و اصلی بودن کار فرهنگی، موازی کاری نکردن کار فرهنگی توسط نهادهای دولتی و نهادهای مردمی در واقع آتش به اختیار است.

حجت الاسلام سروری جذب حداکثری نیروهای ارزشی و سوار کردن در قطار انقلاب، نگاه جناحی نداشتن به مسئله فرهنگی کشور، پایبندی به اصول و مبانی انقلاب و تبعیت از قانون را مفهوم صحیح آتش به اختیار دانست و گفت: آتش به اختیار فرهنگی یعنی بصیرت، جسارت، وخلاقیت همزمان داشتن، آتش به اختیار در واقع کد فرهنگی است و نباید دستخوش سیاست بازیهای جناحی شود.

:: دسته : مصاحبه ها, کتب استاد
تاریخ : 24 مرداد 1396 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 193
مطالب مشابه :توجه : پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.
نام:*
ایمیل:*
کد امنیتی: *

زندگی با خورشید هشتم الفبای زندگی الفبای زندگی جلد 2 نقش ماهواره در زندگی بصیرت در زندگی اخلاق کریمانه فرهنگ و اقتصاد بی بصیرتانی از تاریخ کربلا هنر سخنوری در اعجاز بیان هنر سخنوری در اعجاز بیان چگونه سخنران خوبی شویم؟ یارانی از تبار عرشیان الفبای زندگی بصیرت در زندگی چاپ اول زندگی به سبک آفتاب خطبه فدکیه ،ذوالفقار فاطمه(س) همدلی و همزبانی دولت و ملت پنجره ای به زندگی اقتصاد مقاومتی ردپای گرگ
دفترنشر آثار واندیشه های استاد سروری
طراحی و بهینه سازی : ثامن تم