دفتر نشر اثار واندیشه های حجت الاسلام سروری

×
اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
چهارشنبه, 02 مرداد 1398
کودکان در فضای مجازی نوجوانان در فضای مجازی خانواده و شبکه های اجتماعی میوه های اخلاقی انبیاء زندگی و خدا فصل دل تکانی خصوصیات مرد خوب و اهل زندگی بر باد رفته منهاج المنابر منهاج المنابر منهاج المنابر منهاج المنابر منهاج المنابر پله ای تا خدا اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال در دست چاپ در دست چاپ در دست چاپ
آیه های زندگی
آیه های زندگی
آیه های زندگی

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثِیرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ سوره حجرات ایه 12

 

ای‌ کسانی‌ که‌ ایمان‌ آورده‌اید، از بسیاری‌ ازگمانها بپرهیزید که‌ پاره‌ای‌ از گمانها گناه‌ است‌…

[ آرشیو کامل ]

زندگی به سبک آفتاب به چاپ هشتم رسید

همزمان با سی امین  سالگرد  بنیانگذار  معمار انقلاب کتاب «زندگی به سبک آفتاب» به تالیف حجت‌الاسلام استاد سروری نویسنده و پژوهشگر حوزه به چاپ هشتم رسید. این کتاب در قالبی نو و کاربردی با نگاهی عمیق به زندگانی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی به اهمیت ارائه الگوی عملی در حوزه سبک زندگی پرداخته است.
 بخش اول،«ویژگی‌های اخلاقی وتربیتی امام ره» با هفده عنوان است که شامل مواردی چون، اخلاص در زندگی، توکل در زندگی، عبادت و بندگی در زندگی، توسل به اهل بیت علیهم السلام، زهد و بی رغبتی به دنیا، رعایت اموال عمومی و بیت المال، عزت و صلابت نفس، قاطعیت و سازش ناپذیری، شجاعت و صلابت، تواضع و فروتنی  در زندگی و... است.
 از دیگر مباحث این بخش می‌توان به اعتماد به نفس در زندگی، خوش خلقی، مردم داری، شکر و سپاسگزاری  و احترام و بزرگداشت به صاحبان فضیلت و... اشاره کرد.
 در بخش دوم «سبک زندگی امام (ره)» به فراخور نیاز اقشار مختلف جامعه  مواردی که از زندگانی حضرت امام به عنوان شاخص و الگو مطرح است بیان شده است.
زندگی به سبک آفتاب در 320 صفحه با شمارگان دو هزار جلد در مورد معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره)
توسط انتشارات جوانان موفق (پخش متین) چاپ و منتشر شد.

تاریخ : 14 خرداد 1398 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 305
چاپ پنجم کتاب زندگی به سبک آفتاب

همزمان با سالروز 39 سال جشن انقلاب  کتاب زندگی به سبک آفتاب از کتب استاد سروری  تجدید چاپ گردید. این اثربه بیان ویژگی‌های اخلاقی، تربیتی، عبادی، خانوادگی، سیاسی، اجتماعی، عرفانی و اقتصادی امام خمینی است. در این نوشتار استاد سروری سعی شده است با مطالعه در آثار و سیره عملی و رفتاری امام خمینی، به ترسیم سبک زندگی اسلامی با الگو گرفتن از سیره و روش زندگی وی پرداخته شده و نمونه‌های متعددی از رفتار و گفتار وی در این زمینه منعکس شود. استاد سروری به همین منظور به روش علمی و دیدگاه نظری امام خمینی در مورد مسایلی همچون: عبادت و بندگی خدا، امید داشتن به لطف خدا و توکل به او، اخلاص در گفتار و رفتار، توسل به اهل‌بیت(ع)، زهد و بی‌رغبتی به دنیا، رعایت اموال عمومی و بیت‌المال، عزت نفس و صلابت، قاطعیت و سازش‌ناپذیری، تواضع و فروتنی، اعتماد به نفس، خوش‌خلقی، مردم‌داری، شکر و سپاس‌گزاری در زندگی، نظم و انظباط، سخاوت و بخشش در زندگی، عفو و گذشت نسبت به خطای دیگران، خدامحوری و چگونگی تأمین معیشت و برخی دیگر از رفتارهای خانوادگی ایشان اشاره نموده و سبک زندگی اسلامی مورد نظر وی را استخراج نموده است. این کتاب در 320 صفحه توسط انتشارات جوانان موفق چاپ ونشر گردید ه است.

نکته قابل توجه در مورد این اثر استاد سروی این است که کتاب در ظرف مدت 8 روز به چاپ سوم رسید ودر بهمن ماه امسال این کتاب به چاپ پنجم رسید.

تاریخ : 14 بهمن 1396 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 433
از کتاب «آتش به اختیار فرهنگی» شهریور ماه رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب  "آتش به اختیار فرهنگی" به قلم حجت الاسلام والمسلمین حجت الله سروری استاد، نویسنده و محقق حوزه علمیه، در اواخر شهریور ماه رونمایی شده می‌شود.

حجت الاسلام سروری در این باره به خبرنگار مهر گفت: "کتاب آتش به اختیار" با توجه به دغدغه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری از رویکردها، نمونه‌ها و افق‌ها بر اساس قرآن و روایات و به صورت مصداقی وارائه راهکارهای فرهنگی در سه بخش و ۱۲۰ صفحه تنظیم شده است. 

وی همچنین بیان کرد: علاوه بر تنظیم کتب شعار سال در زمینه مباحث تربیتی اخلاقی و تاریخی، پیش از این نیز کتاب «ردپای گرگ» (راههای نفوذ دشمن) در اختیار علاقمندان گرفت.

تاریخ : 24 مرداد 1396 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 472
کتاب زندگی به سبک آفتاب به چاپ ششم رسید!

در آستانه سالگرد امام راحل

کتاب زندگی به سبک آفتاب به چاپ ششم رسید!

کتاب زندگی به سبک آفتاب نوشته حجت‎الاسلام والمسلمین سروری  به چاپ ششم رسید.

این نویسنده و پژوهشگر حوزوی که صاحب تالیفات وکتب متعدد با موضوعات اجتماعی، فرهنگی تاریخی اخلاقی و تربیتی ،می باشد  در کتاب  زندگی به سبک افتاب  با کمک  آیات نورانی قرآن کریم  و روایات و احادیث گهر بار اهل بیت علیهم‌السلام در قالبی نو و کاربردی با نگاهی عمیق به زندگانی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی به اهمیت ارائه الگوی عملی در حوزه سبک زندگی پرداخته است.

تاریخ : 13 خرداد 1396 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 445
کتاب اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال منتشر شد
کد خبر: 413786 | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۸:۱۱ | سرویس: حوزه علمیه قم 3
 

کتاب اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال منتشر شد
حوزه/ نویسنده کتاب اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به بیان بخش های مختلف این کتاب پرداخت.


به گزارش خبرگزاری «حوزه»، کتاب اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، به قلم حجت الاسلام حجت الله سروری  در اول اردیبهشت رونمایی شد. این نو یسنده  درشناسنامه  فعالیتهای نویسندگی خود علاوه برآثار کتب تاریخی اجتماعی واخلاقی  در تبیین شعار سال در سالهای گذشته   از سوی مقام معظم رهبری ،کتابهای اقتصاد وفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی ، دولت وملت همدلی وهمزبانی ، اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل  واقتصاد مقاومتی تولید اشغال؛ داشته و به رشته تحریر در آورده است.

 کتاب اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال نیز که در اول اردیبهشت رونمایی شد نیز به ابعاد مختلف نظریه اقتصاد مقاومتی پرداخته است؛ این استاد حوزه در گفت وگو با خبرگزاری حوزه گفت : کتاب اقتصاد مقاومتی تولید ، اشتغال  در سه بخش براساس فرمایشات  مقام معظم رهبری تنظیم شده است.

نویسنده این کتاب تصریح کرد: بخش اول کتاب شامل اهمیت وراهبردهای اقتصاد مقاومتی است و بخش دوم نیز به موضوع تولید ملی و داخلی می پردازد و بخش سوم نیز شامل اشتغال ازدیدگاه قران وا هل بیت علیهم السلام است.


تاریخ : 3 اردیبهشت 1396 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 980
رونمایی از کتب جدید استاد سروری

قابل توجه علاقمندان به سری کتب استاد سروری بنا به گزارش محمد جواهریان مسئول روابط عمومی دفتر نشر آثار شوق وصال  در ابتدای سال 96 از 6 کتاب جدید محقق گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین استاد سروری توسط دو انتشارت اعتلای میهن وانتشارات جوانان موفق با مدیریت جناب اقای فرشی زاده  رونمایی می گردد.

 

 

تاریخ : 25 اسفند 1395 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 720
کتاب ردپای گرگ به بازار کتاب عرضه شد.

 بنا به گزارش مسئول روابط عمومی دفتر نشر آثار واندیشه های استاد سروری،  کتاب ردپای گرگ (راههای نفوذ دشمن)  از آثار جدید محقق وپژوهشگر و استاد حوزه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حجت الله سروری به بازار کتاب عرضه شد.محمد جواهریان گفت:« ردپای گرگ» تحلیلی است در بیان راههای نفوذ دشمن از دیدگاه قران وروایات مستند و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری، که نویسنده سعی نموده با قلمی روان در پنج بخش یعنی؛ بخش اول؛  نفوذ اعتقادی بخش دوم؛  نفوذ فرهنگی بخش سوم؛  نفوذ اقتصادی بخش چهارم؛  نفوذ سیاسی بخش پنجم؛  نفوذ امنیتی  در160صفحه مورد بررسی وتتبع قرار داده وبه رشته تحریر در آورده است. این کتاب با همکاری انتشارات اعتلای میهن  و انتشارات جوانان موفق چاپ و  نشر  گرد ید. محمد جواهریان در ادامه گفت : از17 شهریور95 انتشارات جوانان موفق اعلام  آمادگی جهت ارائه کتاب نامبرده  به تمام مراکز فرهنگی وارگانهای دولتی در سراسر کشور با تخفیف 50%درصد کرد.

تاریخ : 17 شهریور 1395 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 1605
کتاب ردپای گرگ به بازار کتاب می آید

بنا به گزارش مسئول روابط عمومی دفتر نشر آثار واندیشه های استاد سروری،  کتاب ردپای گرگ (راههای نفوذ دشمن)  از آثار جدید محقق وپژوهشگر و استاد حوزه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حجت الله سروری است که حاصل یک سال و نیم تلاش ایشان  بوده که انشالله  در اواخر تیرماه  به بازار کتاب عرضه می شود. محمد جواهریان گفت:« ردپای گرگ» تحلیلی است در بیان راههای نفوذ دشمن از دیدگاه قران وروایات مستند و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری، که نویسنده سعی نموده با قلمی روان در پنج بخش یعنی؛ بخش اول؛  نفوذ اعتقادی بخش دوم؛  نفوذ فرهنگی بخش سوم؛  نفوذ اقتصادی بخش چهارم؛  نفوذ سیاسی بخش پنجم؛  نفوذ امنیتی  در160صفحه مورد بررسی وتتبع قرار داده وبه رشته تحریر در آورده است. این کتاب با همکاری انتشارات اعتلای وطن  و انتشارات جوانان موفق چاپ و  نشر می گردد.

تاریخ : 17 تیر 1395 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 1432
زندگی به سبک افتاب چاپ ششم شد

بنا به گزارش روابط عمومی  دفتر نشر آثار واندیشه های حجت الاسلام سروری:
 کتاب زندگی به سبک آفتاب نوشته حجت‎الاسلام والمسلمین سروری در مدت چهارماه به چاپ پنجم رسید.
زندگی به سبک آفتاب در 320 صفحه با شمارگان پنج‌هزار جلد در موردسیره علمی کاربردی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره) تنظیم گردیده و توسط انتشارات جوانان موفق  واعتلای میهن (پخش متین) چاپ و منتشر شده که خوشبختانه مورد توجه ارگان‌ها و مراکز فرهنگی قرار گرفت به‌طوری که در بهمن ماه 93 ظرف مدت کمتر از هشت روز به چاپ سوم  رسید.
کتاب زندگی به سبک آفتاب  امسال نیز  با فرارسیدن  سالگرد ارتحال امام ره  با چاپ ششم در تیراژ 5000 نسخه منتشر ودر اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

تاریخ : 11 خرداد 1395 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 798
کتاب پنجره ای به زندگی به بازار عرضه شد

«کتاب پنجره ای به زندگی» از مجموعه سری زندگی پویا به قلم استاد سروری منتشر وبه بازار کتاب عرضه شد.

به گزارش مسئول روابط عمومی شوق وصال  کتاب پنجره ای به زندگی با ساختار هنرمندانه در قالب داستانهای نو با قلمی روان  همراه با برداشت کوتاه ونکات اخلاقی تربیتی تنظیم شده است. این اثر در 2000 جلد توسط انتشارات جوانان موفق در قم به چاپ رسیده است .

اقای فرشی زاده مسئول  انتشارات جوانان موفق و پخش  متین   گفت: به خاطر سهولت ودسترسی بهتر علاقمندان به  مجموعه کتب استاد سروری ،آماده ارائه خدمات به تمام مراکز فرهنگی وارگانهای دولتی در سراسر کشور با کوتاه ترین زمان و با تخفیف 50%  آمادگی خود را اعلام می کنیم.

 

تاریخ : 4 اسفند 1394 .:. نظرات : 0 .:. بازدید : 1603
کودکان در فضای مجازی نوجوانان در فضای مجازی خانواده و شبکه های اجتماعی میوه های اخلاقی انبیاء زندگی و خدا فصل دل تکانی خصوصیات مرد خوب و اهل زندگی بر باد رفته منهاج المنابر منهاج المنابر منهاج المنابر منهاج المنابر منهاج المنابر پله ای تا خدا اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال زندگی با خورشید هشتم الفبای زندگی الفبای زندگی جلد 2 نقش ماهواره در زندگی بصیرت در زندگی اخلاق کریمانه فرهنگ و اقتصاد بی بصیرتانی از تاریخ کربلا هنر سخنوری در اعجاز بیان هنر سخنوری در اعجاز بیان چگونه سخنران خوبی شویم؟ یارانی از تبار عرشیان الفبای زندگی بصیرت در زندگی چاپ اول زندگی به سبک آفتاب خطبه فدکیه ،ذوالفقار فاطمه(س) همدلی و همزبانی دولت و ملت پنجره ای به زندگی اقتصاد مقاومتی ردپای گرگ در دست چاپ
دفترنشر آثار واندیشه های استاد سروری
طراحی و بهینه سازی : ثامن تم
X
کانال ایتااستاد